Balónky

ECO30P-007-10 Party Deco Eko pastelové balóny - 30cm, 10ks Červená

Balóny se staly nezbytností pro každou párty. Narozeniny, karnevaly, svatby nebo speciální události pro každou z těchto příležitostí je vhodná balónová výdzoba

Více info Cena
PartyDeco Fóliový balónek Mini - Písmeno C 35cm holografický

Fóliový balónek Mini - Písmeno C 35cm holografický počet: 1 ks rozměr: 35 cm Nejsou vhodné na nafukování heliem Mini fóliové písmeno je skvělou dekorací na každou party nebo narozeninovou oslavu. Vytvořte zajímavou a jedinečnou party výzdobu. Tyto fóliové balóny nejsou vhodné pro nafouknutí heliem, přesto s nimi můžete vytvořit úžasnou atmosféru. Dají se také použít jako rekvizita na focení.    

Více info Cena
BP Fóliový Balónek Star Wars

Fóliový balónek Star Wars počet: 1 ks velikost: 71 x 91 cm

Více info Cena
Amscan Fóliový balonek holografický delfín 73 x 68 cm

Fóliový balonek holografický delfín  počet: 1 ks rozměry: 73 x 68 cm vhodné pro nafukování vzduchem i heliem  Oživte narozeninovou oslavu,párty nebo jinou událost fóliovými balonky.

Více info Cena
PartyDeco Fóliový balónek Mini - Písmeno C 35cm růžovo-zlatý

Fóliový balónek Mini - Písmeno C 35cm růžovo-zlatý počet: 1 ks rozměr: 35 cm Nejsou vhodné na nafukování heliem Mini fóliové písmeno je skvělou dekorací na každou party nebo narozeninovou oslavu. Vytvořte zajímavou a jedinečnou party výzdobu. Tyto fóliové balóny nejsou vhodné pro nafouknutí heliem, přesto s nimi můžete vytvořit úžasnou atmosféru. Dají se také použít jako rekvizita na focení.    

Více info Cena
Procos Balónky Spiderman 8 ks

Balónky Spiderman 8 ks počet: 8 ks rozměry: 27 cm   Balónek s potiskem akčního hrdiny Spidermana. Vytvořte na dětské párty nebo narozeninové oslavě skvělou balónkovou výzdobu i s pomocí balónků Spiderman. Tyto balónky jsou vhodné pro nafouknutí vzduchem i heliem.

Více info Cena

Nejhledanější