Balónky

Amscan Fóliový balón Pikachu 62 x 78 cm

Fóliový balón Pikachu 62 x 78 cm počet: 1 ks rozměry: 62 x 78 cm

Více info Cena
CHB2-018-10 Party Deco Chromované balóny - Glossy Hearts 27cm, 5ks Stříbrná

Připravte si díky ním vlastní zajímavou výzdobu na oslavu narozenin nebo romantickou událost.

Více info Cena
Amscan Fóliový balónek narozeninové číslo 0 zlatý 66cm

Fóliový balónek narozeninové číslo 0 - zlatý 66 cm počet: 1 ks rozměr: 66 cm vhodné pro nafukování vzduchem i heliem  Vizuálně srovnatelná velikost s balony ve velikosti 86 cm z naší nabídky avšak na nafouknutí takového Midi balónu potřebujete pouze 40% helia oproti velkým balonkům. Oživte narozeninovou výzdobu fóliovými balónky ve tvaru čísla. Jsou sice dražší než klasické latexové balóny, ale jejich výhodou je kvalita a nepropustnost. Fóliové balónky nafouknuté vzduchem Vám vydrží několik měsíců bez výrazných změn. V případě, že fóliový balónek nafouknete heliem, můžete počítat s tím, že Vám bude létat přibližně 14 dnů, přičemž tvar nezmění cca 7 dní. Na nafouknutí balónků ve tvaru čísla Vám doporučujeme helium na 18 a více balónků, které si můžete vybrat z naší nabídky.  

Více info Cena
Amscan Fóliový balónek - Beruška 45 x 48 cm

Fóliový balón Beruška počet: 1ks vhodné pro nafukování vzduchem i heliem rozměr: 45 x 48 cm Fóliový balón ve tvaru berušky je vhodný na výzdobu dětské párty nebo narozeninové oslavy. Pokud chystáte narozeninovou oslavu nebo párty, nesmí Vám chybět balónová výzdoba. Díky fóliovým balónkum bude Vaše oslava nezapomenutelná.

Více info Cena
PartyDeco Fóliový balónek Mini - Písmeno J 35cm růžovo-zlatý

Fóliový balónek Mini - Písmeno J 35cm růžovo-zlatý počet: 1 ks rozměr: 35 cm Nejsou vhodné na nafukování heliem Mini fóliové písmeno je skvělou dekorací na každou party nebo narozeninovou oslavu. Vytvořte zajímavou a jedinečnou party výzdobu. Tyto fóliové balóny nejsou vhodné pro nafouknutí heliem, přesto s nimi můžete vytvořit úžasnou atmosféru. Dají se také použít jako rekvizita na focení.    

Více info Cena
PartyDeco Balónek s motivem Halloween - netopýr 30 cm

Balónek s motivem Halloween - netopýr 30 cm počet: 1 ks velikost: 30 cm nafoukaní je možné vzduchem i héliem Balóny jsou nejlepší dekorací vaší párty. Tyto balónky s motivem Halloween-netopýr se skvělo hodí na Halloween-skou párty, jsou evropské produkce a vysoké kvality. Je vhodné je nafoukat héliem i vzduchem.  

Více info Cena

Nejhledanější