Soud bude na Slovensku řešit drsnou bitku na hokejbale

Při hokejbalovém turnaji Országh Cup se do sebe pustili při vzájemném utkání hráči Banské Bystrice a Bratislavy. Jak se zdá, bitva obou soupeřů bude nakonec pokračovat až u soudu.

Bitka začala po ostrém zákroku banskobystrického Lukáš Bambúcha na bratislavského Petra Bilíka. Poté se do sebe oba týmy pustily. Po souboji zůstalo na hrací ploše spousta hokejek a výzbroje. Hráče se povedlo po nějaké době uklidnit a ti s krvavými šrámy v obličeji odešli do šaten.

Za pár dní podal Bambúch trestní oznámení na jednoho hráče z Bratislavy, který ho napadl zezadu a zlomil mu nos. Následující oznámení podal pak na další tři hokejbalisty bratislavského týmu za sekání do zad. Toho se měli údajně hráči z hlavního města dopustit ještě v útrobách stadionu.
Na druhé straně barikády zvažuje podání trestného oznámení také bratislavský Bilík, jenž stále leží s otřesem mozku v nemocnici.
Přiznávám se, že jsem fauloval. Jakmile jsem protihráče strčil, ten nešťastně spadl na hlavu a upadla mu přilba. Mrzí mě, co se stalo,” řekl Bambúch.
Banskobystrický Bambúch se k zákroku přiznal a chtěl se Bilíkovi omluvit. Ten však prý nezvedá telefon a odmítl i osobní setkání.
Každý má svojí hlavu a měl by jí používat. Tohle mi udělat nebylo normální, navíc když je tak velký a má takovou sílu. Omluva se dá akceptovat, ale v ten den. Teď už je pozdě,” vzkázal Bilík.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>