Ilustrační foto, autor Pavel Jiřík st.

Mostecká liga malé kopané – 25. kolo

V neděli proběhlo 25. kolo Mostecké ligy malé kopané. Ta má tak před sebou poslední dvě kola před zahájením nadstavbové části, která nakonec určí vítěze celého ročníku.

N úvod se zrodilo velké překvapení, když tým Inseminátors FC odmítl v zápase s FC Boe United úlohu outsidera a zvítězil 4:1. K tomuto nečekanému výsledku přispěl nejvíce hráč Inseminátorů Vít Hříbal, který sám vsítil všechny čtyři góly svého týmu. Poté se nesešlo mužstvo FC Brüx 2002, které tak kontumačně prohrálo s proOFFICE 0:5. Následovalo utkání dvou tradičních účastníků ligy, tedy Tipáče a Old Players, které skončilo vítězstvím Tipáče v poměru 4:1. Díky jedné obdržené brance se jejich brankář Miroslav Krajňák dělí s brankářem Inseminátors FC Petrem Sládkem o titul brankáře roku. V jednu hodinu odpoledne na sebe narazily dva průběžně vedoucí týmy ligy a zřejmě největší favorité na konečné vítězství, tedy FC Katalánci SWAG a Gamblers Most. Je tak otázkou, zda se nejednalo o ochutnávku budoucího finále. V tomto konkrétním utkání nepřipustili Gambleři žádné komplikace a zvítězili jednoznačně 2:6. Mužem utkání byl jednoznačně  Michal Macháček z týmu Gamblers Most, který vstřelil pět gólů a stal se tak střelcem kola. Kolo uzavřelo střetnutí mezi FC Kanec a FK Mamut. Další z favoritů ligy Kanec zvítězil přesvědčivě 10:4. Kromě díky již tradičního minimálně třígólového příspěvku Jaroslava Horského, který dalším hattrickem upevnil pozici nejlepšího střelce ligy, přispěl tentokrát Kanci ještě čtyřmi góly František Tůma.

Prvními třemi střelci ligy jsou momentálně Jaroslav Horský (FC Kanec – 58 gólů), Adam Koudelka (Gamblers Most – 43 gólů) a Pavel Klárman (Old Players – 28 gólů).

Prvními třemi brankáři jsou Ondřej Murcko (FC Boe United), Martin Zuda (proOFFICE) a Miloslav Zajíc (FC Katalánci SWAG).

 

Výsledky 25. kola MKM:

Grammer Most – Bílý balet                          5:0 kont.

Inseminátors FC – FC Boe United               4:1

FC Brüx 2002 – proOFFICE                        0:5 kont.

Tipáč – Old Players                                     4:1

FC Katalánci SWAG – Gamblers Most       2:6

FC Kanec – FK Mamut                                10:4

 

Ilustrační foto, autor Pavel Jiřík st.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>