Florbalovou extraligu čeká semifinále

V sobotu a v neděli se ve florbalové extralize odehrály sedmé duely čtvrtfinále. Již dříve si postup mezi nejlepší čtyři týmy vybojovaly Střešovice, které postoupily přes pražskou Spartu v nejkratším možném termínu. Hotovo bylo už po čtyřech zápasech.

O jeden zápas navíc musela odehrát Mladá Boleslav, jenž po základní části skončila na druhém místě. Tým  Bohemians však dokázal uzmout pouze jeden zápas.

Další dvě série se protáhly na maximální počet utkání. Čtvrté Vítkovice se dosti natrápily s brněnskými Buldoky, které v rozhodující bitvě zdolaly 4:2 a v semifinále vyzvou mladoboleslavské florbalisty.

Soupeřem Střešovic budou překvapivě Otrokovice, které dokázaly vyřadit Chodov. Pražské mužstvo skončilo v základní části třetí, ale na Pantery nenašlo recept. Sedmý zápas byl bohatý na góly a celek ze Zlínska jej vyhrál 7:9.

Čtvrtfinále

Tatran Střešovice  – Sparta Praha (série 4-0)

Mladá Boleslav – FBŠ Bohemians (série 4-1)

Vítkovice – Bulldogs Brno (série 4-3)

Chodov – Otrokovice (série 3-4)

Semifinálové dvojice

Střešovice – Otrokovice

Mladá Boleslav – Vítkovice

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>