Chrudimští futsalisté jdou do zápasu s Barcelonou s tím, že nemají co ztratit

OLYMPUS DIGITAL CAMERAČtvrteční porážka s Charkovem jim sebrala hodně psychický i fyzických sil, a tak snad jen zázrak by se musel stát, aby chrudimští futsalisté smetli Barcelonu z cesty za postupem. Přesto jiskřička naděje stále doutná, čehož si jsou hráči vědomi.

“Motivaci máme, protože víme, o co hrajeme. Navíc proti Barceloně se nenastupuje každý pátek. Nemáme co ztratit a buď vyhrajeme, nebo prohrajeme,” řekl kanonýr Lukáš Rešetár.

Proti Barceloně se dá čekat opět zcela jiné utkání, než která sehrál ERA-PACK ve středu a čtvrtek. Zatímco Rumuni v důsledku brzké ztráty výrazně otevřeli hru a převážnou část zápasu to zkoušeli s prázdnou bránou, tak ukrajinský Lokomotiv aktivně napadal chrudimskou rozehrávku.

“Charkov nás nepouštěl moc do kombinace. Těžko jsme se dostávali přes polovinu, kterou dobře bránili. Vybojovat míč nás stálo hodně sil. Oni na nás vystupovali, takže jsme pak ztráceli míče i při přihrávkách,” dodal Rešetár.

Barcelona svoji sílu prokázala v obou předešlých zápasech. Zejména proti rumunskému celku to pak bylo na ručník, když střelecký koncert Katalánců při výhře 10:1 režíroval čtyřmi zásahy Wilde.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>