Rozlosování extraligového ročníku 2014/2015 je známo!

Již je známo rozlosování příštího ročníku české nejvyšší hokejové soutěže. Ta začne v pátek 12. září 2014 a základní část skončí 10. března příštího roku. V dalším měsíci a půl bude poté na programu play-off, které svého vítěze určí nejpozději 23. dubna 2015.

Stejně jako v předchozích letech jsou v losu zohledněny týmy ze stejného regionu tak, aby v jeden den nehrály domácí zápas. Myšleny jsou tedy Sparta se Slavií, Vítkovice s Třincem či Brno se Zlínem.

První reprezentační pauza je poté na programu v listopadu, druhá před Vánoci a třetí v únoru. K určitým změnám v zápasech také samozřejmě dojde a to vzhledem k multifunkčním arénám některých klubů.

Nováčci sezóny Olomouc a Mladá Boleslav, kteří nahradili Kladno s s Chomutovem, odstartují ligu se Slavií (Olomouc) a Zlínem (Mladá Boleslav). V první dvou kolech nás také čeká hned několik zajímavých duelů, mezi které se řadí Sparta – Plzeň či souboj dvou posledních finalistů Brna se Zlínem.

Rozlosování první čtvrtiny Tipsport extraligy 2014/2015:

Pátek 12. září – 1. kolo:

HC Olomouc – HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC Vítkovice Steel – Mountfield HK
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
PSG Zlín – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň

Neděle 14. září – 2. kolo:

HC Kometa Brno – PSG Zlín
HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Steel
HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov
HC Oceláři Třinec – HC OIomouc
HC Slavia Praha – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav- HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Mountfield HK – HC Sparta Praha

Úterý 16. září – 3. kolo:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Slavia Praha
HC Olomouc – PSG Zlín
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Vítkovice Steel – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
HC Verva Litvínov – HC Oceláři Třinec

Pátek 19. září – 4. kolo:

HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel
HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň
PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Verva Litvínov

Neděle 21. září – 5. kolo:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Steel – PSG Zlín
HC Verva Litvínov – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Slavia Praha

Pátek 26. září – 6. kolo:

HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC Verva Litvínov
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
PSG Zlín – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
HC Slavia Praha – HC Vítkovice Steel

Neděle 28. září – 7. kolo:

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
HC Vítkovice Steel – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Olomouce
HC Verva Litvínov – PSG Zlín
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Kometa Brno

Pátek 3. října – 8. kolo:

Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Vítkovice Steel
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia Praha – HC Verva Litvínov
PSG Zlín – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Neděle 5. října – 9. kolo:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Vítkovice Steel
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Verva Litvínov – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – PSG Zlín

Pátek 10. října – 10. kolo:

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
HC Vítkovice Steel – HC Verva Litvínov
HC Slavia Praha – Mountfield HK
PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Sparta Praha

Neděle 12. října – 11. kolo:

Mountfield HK – PSG Zlín
HC Sparta Praha – HC Vítkovice Steel
HC Verva Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – HC Slavia Praha
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Úterý 14. října – 12. kolo:

PSG Zlín – HC Oceláři Třinec
HC Olomouc – Mountfield HK
HC Kometa Brno – HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Steel – BK Mladá Boleslav
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha – HC Verva Litvínov

Pátek 17. října – 13. kolo:

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Mountfield HK – HC Kometa Brno
HC Slavia Praha – PSG Zlín
HC Verva Litvínov – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>