První trénink v dresu „Ďáblů“ nedopadl pro Jágra dobře, předčasně ho ukončil

Jaromír Jágr už má za sebou první tréninkový den v novém dresu. Ovšem bohužel ne celý, neboť v jeho průběhu musel díky bolesti odstoupit. O nic vážného se však prý nejedná a za nedlouho se opět plně zapojí.

New Jersey Devils započali novou sezónu přípravným kempem a nechyběli u toho ani čeští zástupci Patrik Eliáš a Jaromír Jágr, který ovšem trénink nedokončil.

Dle trénéra Petera DeBoera se jednalo o nespecifikovanou bolest, která ovšem neměla vážnější charakter a Jágr tak bude brzy v pořádku. Není tedy žádný důvod k obavám.

Ještě předtím než Jágr odstoupil však na tréninku vytvořil útočnou formaci se svým krajanem Patrikem Eliášem a zdá se, že by tato spolupráce mohla fungovat a to i přesto, že se tito dva hráči nemají příliš v oblibě. Jako třetí do party by je doplnil Travis Zajac, jež by svou rolí byl poctěn. Samozřejmě přípravný kemp teprve začíná a vše se může ještě změnit, ale tato formace se dle slov Eliáše a i DeBoera samotného jeví jako hodně pravděpodobná.

O výhodách této případné spolupráce v útočné řadě by mluvil i ten fakt, že čeští matadoři jsou sehraní i z reprezentačních výběrů, kde spolu již pár utkání odehráli. Radost by měl samozřejmě i trenér národního týmu Alois Hadamczik, který by tuto spolupráci rád využil i na blížícím se olympijském turnaji v Soči.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>