Ryan Giggs po nadmíru úspěšné premiéře neuvažuje o tom, že by United trénoval na stálo

Welšský záložník Ryan Giggs, který je s Manchesterem United spjat již pěknou řadu let, zažil premiéru na trenérské lavičce jako z říše snů. Rudý ďáblové totiž porazili  Norwich poměrem 4:0 a pod vedením nového kouče předvedli skvělý zápas.

O výhru nad Norwichem se postarali především Wayne Rooney a Juan Mata, neboť oba dva tyto hráči vstřelili po dvou gólech. Také je však podotknout, že úspěchem stála týmová souhra a bojovnost, která během této sezóny nebyla na hráčích United mnohdy vidět.

Ryan Giggs se však ukázal jako profesionál a prvním úspěchem se nenechal nijak výrazně unést. Stále se soustředí na to, aby co nejlépe odvedl práci, ke které byl určen. Vedení se s ním domluvilo na odtrénování zbytku této sezóny a podle toho se Welšan také zařizuje. Nyní tak nepřemýšlí o svém případném pokračování na trenérské lavičce klubu z Manchesteru, ale jeho prioritou je připravit své svěřence, kteří byli ještě nedávno jeho spoluhráči, na utkání proti Sunderlandu.

Giggs si ovšem své první utkání v nové roli užil naplno a bylo pro něj velice příjemným překvapením, že Manchester zvítězil nad Norwichem takovým způsobem. Spokojený byl také s výkonem, který byl na hřišti předveden a to i přesto, že první poločas nebyl odehrán v nikterak velkém tempu. Každopádně hráči si vzali trenérova poločasová slova k srdci, ve druhé půli svou aktivitu zvýšili a přidali do soupeřovi sítě další tři góly.