Fotbalisté Teplic si stále drží neporazitelnost. Jihlavu porazili 4:2

Tepličtí fotbalisté po úvodních šesti kolech Gambrinus ligy stále nepoznali hořkost porážky. V nedělním zápase si připsali na domácím hřišti Na Stínadlech po výhře další tři body. Tentokrát dokázali porazit celek z Vysočiny 4:2 a drží se na průběžném čtvrtém místě tabulky.

Trenér teplických borců Zdeněk Šťastný je s aktuální formou svých svěřenců samozřejmě spokojený. “Nechci působit alibisticky, ale chtěli jsme se vyhnout problémům jako loni. Dál chceme nahrát co nejvíc bodů, dokud máme tohle dobré období, abychom nevypadli z horní poloviny tabulky,” uvedl.

V minulém kole se povedlo severočeskému klubu porazit Slávii na jejím hřišti vysoko 0:7. Tento výsledek nabudil teplické fanoušky a ti přišli po dlouhé době na místní stadion v hojném počtu. Pořadatelé oznámili, že jich přišlo na tribuny fandit více jak osm tisíc.

Hráči na hřišti předváděli poměrně atraktivní fotbal a navíc padali i branky. O dvě trefy se za domácí postaral Mahmutovič. “Mahmutovič hodně chtěl dokázat, že patří do mužstva. Pracoval, dal dva góly a celkově hrál velmi dobře. Pracuje víc pro tým než dřív,” chválil Ščasný.

Zato František Komňacký nebil s předvedenou hrou jeho týmu pochopitelně spokojený. “Věděli jsme, v jakém jsou Teplice rozpoložení, přesto jsme chtěli překvapit. Nakročeno k tomu bylo. Patnáct minut jsme hráli dobře, vedli, ale pak se začaly dít věci, které si neumíme vysvětlit. Dostáváme góly ze zbytečných brejků,” zlobil se jihlavský trenér.

 

FK Teplice – Vysočina Jihlava 4:2 (3:1)

Branky: 14. a 20. Mahmutovič, 31. Jablonský, 78. Litsingi – 10. Kosak, 85. Teplý. Rozhodčí: Orel – T. Kovařík, Hock. ŽK: Matula – Jungr. Diváci: 8011.

Tagy:  ,

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>