Bayern je po losu základních skupin Ligy mistrů spokojen se soupeři. Jako favorit, ale nechce nic podcenit

Čtvrteční losování základních skupin Champions League určilo, že Bayern Mnichov začne svou pouť za obhajobou prvenství z předchozího ročníku ve skupině D. K němu byli přiřazeni Manchester City, CSKA Moskva a hlavně český zástupce Viktoria Plzeň.

„Výhodou je, že jsme dostali Plzeň, která je jen nedaleko od nás a budeme tam moci jet autobusem. Očekávám, že dál postoupí Bayern a Manchester. Nejdůležitější bude však nepodcenit žádného ze soupeřů.” prohlásil Beckenbauer.

Podle předsedy Bayernu Karla-Heinze Rummeniggeho budou hlavními soky v cestě do dalších bojů fotbalisté Manchesteru City a CSKA Moskva. „Už dříve jsem tušil, že to nebude jednoduché. Manchester City a CSKA Moskva jsou soupeři, ke kterým musíme přistoupit velmi seriózně. Nemůžeme je podcenit. Rozhodně nemáme postup předem jistý,” řekl.

Zato brankář bavorského velkoklubu Manuel Neuer očekává tuhý boj i s plzeňskou Viktorií. „Skupina se zdá lehčí, než ve skutečnosti je. Plzeň i CSKA jsou nebezpečné týmy. Ale jsme Bayern a musíme za každou cenu postoupit,” vzkázal soupeřům.

Kapitán bundesligového mistra Philipp Lahm to vidí podobně. „Plzeň a CSKA nesmíme za žádnou cenu podcenit. Manchester City je nejznámější jméno. Ale je úplně jedno, proti komu hrajeme. Jsme obhájci titulu a do každého utkání jdeme jako favorit,” varuje pravý obránce.

Jereome Boateng se těší hlavně na prestižní souboje s Manchesterem City. „Manchester City znám dobře, protože jsem tam hrál. Těším se na známé tváře. Ostatní týmy jsou pro mě neznámou, ale musejí mít velkou kvalitu, když hrají Ligu mistrů. Náš cíl je ale každopádně postoupit,” řekl čtyřiadvacetiletý obránce.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>