4. strana

LED21 LED žárovka 10W 4xCOS Filament E27 1350lm TEPLÁ BÍLÁ

Úsporná LED žárovka 10W obsahující 4 účinné LED čipy Filament Epistar, patice E27.Nové čipy Filament dávají LED žárovkám zcela nový rozměr. Jedná se o přelomovu konstrukci, kdy jsou speciální LED moduly umístěny podobně jako wolframové vlákno v klasické žárovce.Díky skvělému rozložení světla, všesměrové charakteristice a výbornému podání barev se tento typ žárovek může směle porovnávat se žárovkami klasickými.Výrobce kvalitních LED čipů Epistar patří mezi největší na světě. Epistar dodává například LED čipy i do TV panelů značky Samsung.

Více info Cena
Guess dámský náhrdelník Jungle

Dámský náhrdelník Jungle od Guess. Mareziál: bižuterní kov rhodiovaný, přívěsek s černým smaltováním a čirými krytalky. Rozměry: nastavitelný dvojitý řetízek 40 - 46cm.

Více info Cena
OLIVIE Stříbrný řetízek s černou kuličkou 2150

STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK S ČERNOU KULIČKOU Řetízek ze stříbra ryzosti 925/1000. Ćerná kulička o průměru 8,5 mm.  Délka řetízku 40 cm. Rhodiováno - pro větší odolnost, vyšší lesk a delší životnost.  

Více info Cena
TES-LAMP žárovka 40W /E14 čirá svíčka Čirá

Baňka: čirá, Příkon: 40 W, Napětí: 240 V, Patice: E14, Délka: 77 mm, Průměr: 45 mm, Životnost: 1000 h

Více info Cena
GFT LED žárovka - plameny

LED žárovka s funkcí imitace ohně je skvělá vychytávka do interiéru i exteriéru. Rozsviťte prostory romantickým mihotavým světlem! Žárovku je možné umístit do klasické lampy, ale skvěle bude vypadat například i ve venkovní lucerně. Na první pohled nikdo nepozná že se jedná pouze o imitaci skutečného plamene. Žárovka umí svítit třemi typy světla, mezi kterými lze přepínat vypnutím a zapnutím vypínače. Záleží je na vás, jestli si chcete užívat mihotavého plamínku, stálého světla ohně, nebo tlumeného světla které se plynule střídá s tmou. Obsah balení: 1x LED žárovka imitující plamen Technická specifikace: Napájení: 260 V Barva: bílá/plameny Rozměry: 15,5 cm x 6 cm Šroubování do klasické objímky Ilustrační video:

Více info Cena

Nejhledanější