news_3_bilder12

Inline hokejisté přes Kanadu do semifinále neprošli

click Posted in  Inline hokej, Ostatní sporty Žádný příspěvek

source site Inline hokejisté prohráli ve čtvrtfinále MS s Kanadou 5:6 po samostatných nájezdech a semifinále si nezahrají. Češi promarnili dvakrát dvoubrankové vedení a nakonec ztratili i zápas.

watch Český tým rozehrál zápas dobře a ujal vedení po brance Kameše. Na začátku druhé čtvrtiny sice kanaďané snížili, ale Češi dokázali odpovědět dvěma rychlými góly.

viagra shop V úvodu třetí části docílilo Česko zcela regulérní branky a rozhodčí ji také uznal, ale po poradě s kolegou za brankou ji nakonec odvolali. Kanada pak vstřelili druhý gól a Češi vedli jen o gól.

click here Pět branek pak padlo ve čtvrté čtvrtině. Ještě jednou si čeští reprezentanti vytvořilo dvoubrankový náskok, ale soupeř třemi góly výsledek dokázal otočit. Utkání do prodloužení poslal Šebek.

source site Nastavení rozhodnutí nepřineslo a ke slovu se dostaly nájezdy. V nich z našich uspěl jen Šebek, zatímco na straně Kanadybyli úspěšní Woods a Terry.

Do semifinále postoupila Kanada a Češi budou hrát jen o 5. až 8.místo.

rencontres 29 Česko – Kanada 5:6 po sam. náj. (1:0, 2:1, 0:1, 2:3 – 0:0)
phone number christian dating free Branky a nahrávky: 12. Kameš (Šenkeřík, Hemský), 21. Šimo (Strýček, Šebek), 23. Šenkeřík (Hemský, Brož), 38. Šebek (Hemský), 45. Šebek (Šimo, Vozdecký) – 14. Sheen (Terry), 32. Terry (Hammond, Woods), 38. Baumgartner (Hammond, Henderson), 42. Hammond (Baumgartner, French), 43. Woods (Luscombe), rozh. náj. Terry

mujer soltera busca online Česko: Salfický (Brabec) – Strýček, Šebek, Vozdecký, Šimo – Kameš, Cik, Hemský, Brož – Čáp, Šenkeřík, Kubica, Buchtele – Bernad, Zámorský, Hrazdira, Loskot

go to site Kanada: Leggat (Nixon) – Baumgartner, Hammond, Corbeil, Sheen – Woods, Terry, French, Henderson – Foote, Draper, Carlson, Rauckman – Luscombe