Stejně jako se Hadamczik bojí o to, aby se stihl Hertl dát do pořádku před Soči, tak i kouč Slováků Vůjtek se bojí o Gáboríka

Ilustrační foto, autor Ivanmik.Slovenský hokejový útočník Marián Gáborík se při návratu po problémech s kolenem, kvůli nimž vynechal 17 zápasů NHL, opět zranil. Jednatřicetiletý hráč Columbusu utrpěl v sobotním utkání s Philadelphií zlomeninu klíční kosti poté, co do něj před brankou Flyers narazili Braydon Coburn a Zac Rinaldo.

Gáborík předtím ještě stihl vystřelit a připsal si asistenci, neboť jeho pokus dorazil do branky Ryan Johansen. Už v 11. minutě však pro slovenského hráče zápas skončil, Gáborík si zahrál jen necelé tři minuty. Columbus zvítězil 6:3.

Jak dlouho bude autor 341 branek v NHL mimo hru, zatím není jasné. Gáborík nechybí v širší nominaci trenéra slovenské reprezentace Vladimíra Vůjtka na olympijské hry, kterou musí český kouč stejně jako ostatní zúžit do konečné podoby nejpozději 7. ledna. Turnaj v Soči začne 12. února.

Ilustrační foto, autor Ivanmik.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>