USA

Slováci vstoupili na OH velice špatně

go to site Posted in  Hokej, Reprezentace Žádný příspěvek

go here Hokejistům Slovenska se start na olympijských hrách vůbec nevydařil a Američanům podlehli 1:7. O zápasu přitom rozhodla pouhá dvacetiminutovka ve druhé třetině, kdy dokázal výběr Spojených států nastřílet hned šest branek.

get link V první části zápasu byla hra relativně vyrovnaná a ač Slováci byli horším týmem, dokázali si vytvořit několik zajímavých příležitostí ke skórování. Jedinou branku však v této třetině vstřelil americký bek Carlson.

paranormal dating uk Ve druhé části se sice hned zkraje povedlo Slovákům vyrovnat, když se prosadil Tatar, jenže poté již následovala smršť šesti gólů z hokejek Američanů. Slovenský debakl započal Kesler, který poslal svůj tým podruhé v utkání do vedení. Následně se prosadil Američan se slovenskými kořeny Paul Stastny, jenž zvýšil na 3:1.

speed dating in science museum Slováci byli v následujících minutách naprosto bezmocní a Američané si na ledové ploše dělali to, co chtěli. Po dalších dvou pucích, které za Halákova záda dostali Backes se Stastnym, odjel slovenský brankář na lavičku a na jeho místo nastoupil Peter Budaj.

http://www.goodlight.it/?bioreresd=opzione-binaria-video&b28=f6 Jenže ani on nebude na tento zápas vzpomínat zrovna v nejlepším, neboť než se stačil rozchytat, tak obě střely, které na něho letěly, propustil za svá záda, díky čemuž se Američané dostali do vedení 7:1.

Následně již Američané trochu povolili v tempu, což by se dalo označit za slovenskou spásu. Stav 1:7 poté vydržel i po celou třetí třetinu, ve které obě strany dokázaly vystřelit na bránu pouze šestkrát, s čímž se dokázal Budaj, i jeho protějšek Quick vypořádat.

Díky takto vysoké výhře mají Američané zatím nejlepší vstup do turnaje ze všech zúčastněných týmů, kdežto Slováci zažívají pravý opak a v zápase proti Slovincům mají co napravovat.

go here Branky a nahrávky: 21. Tatar (Marián Hossa) – 15. Carlson (Kessel, Riemsdyk), 22. Kesler (Kane), 23. Stastny (Pacioretty, Oshie), 29. Backes (Kessel), 34. Stastny (Shattenkirk, Oshie), 35. Kessel (Kesler, Riemsdyk), 36. Brown (Carlson, Kane)

womit verdienen broker von binäre optionen ihr geld Slovensko: Halák /34. Budaj) – Chára (C), Sekera, Baranka, Meszároš, Maričin, Jurčina, Starosta, Vydarený – Marián Hossa, Handzuš, Tatar – Radivojevič, Kopecký, Jurčo – Miklík, Surový, Bartovič – Pánik, Marcinko, Marcel Hossa.

source USA: Quick (Miller) – Fowler, Carlson, Suter, Martin, McDonagh, Shattenkirk, Orpik – Callahan, Backes, Parise (C) – Kane, Kesler, Brown – Kessel, Pavelski, van Riemsdyk – Oshie, Stastny, Pacioretty – Wheeler.

var köper man Sildenafil Citrate i sverige Souhrn druhého hracího dne:

V ostatních utkáních druhého hracího dne Finové jednoznačně přestříleli Rakousko 8:4, když si po dvou brankách připsali Granlund a Immonen. Na druhé straně se za výběr Rakouska trefil třikrát Grabner, který je tak zatím nejlépe střílejícím hráčem turnaje a navíc si připsal jako první hráč na tomto turnaji hattrick.

Domácí Rusové zase jednoznačně porazili Slovinsko 5:2. Za Slovince se prosadil jediný hráč, kterým byl Jeglic, jenž tak dostal do Varlamovi svatyně celkem dva puky. Na straně „Sborné“ se trefili Ovechkin, Malkin i Kovalchuk, které ještě doplnili Nichushkin a Belov.

Čtvrtým zápasem, který se dnes odehraje, bude střetnutí mezi Kanadou a Norskem. Toto utkání začíná od 18:00.