zdroj: flickr.com

Slováci se dál trápí, prohráli i se Slovinci

follow url Posted in  Hokej, Reprezentace Žádný příspěvek

http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/restauracja/hotel_pokoje.html Hokejisty Slovenska nezastihl olympijský turnaj v oslnivé formě. V úvodním zápase, svěřejnci českého trenéra Vůjtka, ostudně prohráli s Američany 1:7. V sobotním duelu je čekal opoznání snadnější soupeř, ale také Slovinci byli nad jejich síly.

follow site Slováci vstoupili do utkání lépe a vytvořili si tlak, ten ale jejich soupeř ustál a postupě přebral v první třetině iniciativu. Úvodních dvacet minut nabídlo nějaké šance, ale skóre zůstalo bezbrankové.

http://coleface.com.au/luxury-design-that-solves-production-problems-and-adds-premium-elements-to-brand-image/ Na začáteku prostřední části se ke střele dostal Surový, ale trefil jen beton brankáře Kristana. Slovinci odpověděli tečí Rodmana, která zamířila vedle pravé tyčky.

http://www.amisdecolette.fr/?friomid=rencontres-avec-des-femmes-russes&322=85 Do kabin mohli jít hokejisté Slovenska s jednobrankovým vedení, ale Surový sám před brankářem nedokázal přesně zakončit.

c\'est quoi binary options Ve třetí třetině odmítl první gól Jeglič, který se Haláka pokoušel překvapit mezi betony. Chvíli po něm musel další šanci hasit Baranka. Slovinci, ale alší šanci už využít dokázali. V přesilové hře se prosadil Tičar a poslal svůj tým do vedení.

http://reha-baunatal.de/?biiodr=sie-sucht-ihn-schw%C3%A4bisch-gm%C3%BCnd&8c5=d3 Slovinci dál pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla truhá trefa. Ve 49.minutě Razinger prostřelil vše co mu stálo v cestě. Aby toho nebyla málo o 23 vteřin později dokazal zkázi slovenského mužstva Kopitar, jenž se dostal až z rohu klužistě před brankáře a zakončil do prázdné klece.

best online dating headlines for males V závěrečných sekundách se čestné trefy dočkali i Slováci. Už pouze o kosmetickou úpravu výsledku se postaral Jurča, který z první prostřelil Kristana. Slovenko tak na turnaji prohráli i druhý zápas.

hook up store in philippines Slovensko – Slovinsko 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Branky: 60. Jurčo (Záborský, Chára) – 44. Tičar (Jeglič, Sabolič), 49. Razingar (Urbas, Rodman), 50. Kopitar (Muršak)

enter site Slovensko: Halák (Budaj) – Starosta, Chára, Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin, Jurčina, Ölvecký – Marián Hossa, Handzuš, Záborský – Tatar, Kopecký, Jurčo – Bartovič, Surový, Pánik – Radivojevič, Marcel Hossa, Miklík

http://fcl-feytiat.fr/?sdrer=site-de-rencontre-medecin-algerien&dfa=54 Slovinsko: Kristan (Gracnar) – Kranjc, Kovačevič, Robar, Gregorc, Podlipnik, Pavlin, Pretnar, Tavzelj – Muršak, Kopitar, Rodman – Jeglič, Tičar, Sabolič – Urbas, Rodman, Razingar – Goličič, Musič, Pance

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>