Rusko

Rusky končí na domácím turnaji, podlehly Švýcarsku

go site Posted in  Hokej, Reprezentace Žádný příspěvek

http://fcl-feytiat.fr/?sdrer=site-de-rencontre-homme-plus-de-50-ans&0b7=52 Zatímco hokejový turnaj mužů je teprve v základní části, tak ten ženský se již přesunul do vyřazovacích bojů. Dnes se odehrály čtvrtfinálové zápasy, ve kterých Finky nestačily na své soupeřky ze Švédska a Rusky zase podlehly Švýcarkám.

no rx Seroquel site de rencontres amicales pour jeunes Finsko 2:4 Švédsko (0:0, 1:0, 1:4)

http://www.cilentoescursioni.it/?kiskwa=trading-binario-cosa-guadagnano&c33=d8 V zápase těchto dvou severských zemí se hrálo velice dlouho bez branek a první gólovou trefu v utkání si připsala až ve druhé polovině, konkrétně v 34. minutě, Hoviová, která poslala finské hokejistky do vedení, jež jim vydrželo až do konce prostřední části.

source link Před vstupem do třetí třetiny to tak vypadalo pro Finsko velice nadějně, jenže Švédky následně vstřelily čtyři branky, čímž strhly vítězství na svou stranu.

click here Již ve 41. minutě srovnala Borgqvistová, kterou následovala Westerová, čímž tak zvyšovala na 2:1 ve prospěch Švédska.

rencontre femme 21000 Vzápětí však bylo opět srovnáno a to když druhou finskou branku vstřelila Nuutienová. Poté se již delší dobu hrálo bez branek a to až do šestnácté minuty, ve které dokázala přesilovou hru využít Eliassonová, která tak přiblížila svůj tým k postupu. V závěrečném dramatu se Švédky radovaly ještě jednou a to poté, co se do prázdné branky trefila Nordinová, která tak upravila na konečných 4:2.

best dating apps similar to tinder Švédky se tak dokázaly dostat mezi nejlepší čtyřku a v semifinálovém souboji je čeká duel se Spojenými státy americkými.

V zápase, ve kterém nastoupily ruské hokejistky před domácím publikem, se vše vyvíjelo lépe právě pro Švýcarky, které šli do zápasu s rolí outsidera. Této role se však zbavily již v 11. minutě utkání, ve které šli do vedení 1:0, což jim následně vydrželo prakticky celý zápas. O první, a jak se později ukázalo i rozhodující, branku se postarala Martyová.

Rusky se poté snažily vyrovnat, ovšem marně. Ke konci zápasu proto hrály i bez své brankařky, se šesti hráčkami v poli, ovšem místo úspěchu se dočkaly pouze trpkého zklamání. Stalderová dokázala využít toho, že ruská svatyně zůstala bez hlídání a 21 sekund před koncem utkání zvýšila na 2:0, čímž definitivně pohřbila šance svých soupeřek na vyrovnání.

Švýcarky tak slaví své první vítězství na tomto turnaji, zatímco Rusky odešly poraženy vůbec poprvé a díky tomu přišly o semifinále s Kanadou. Nyní je již čeká pouze boj o 5. – 8. místo.