zdroj: flickr.com

Rusko porazilo Slováky až v nájezdech

source link Až k nájezdům dospěl zápas mezi Ruskem a Slovenskem. V základní hrací době a v prodloužení čekali diváci na gól marně. Zápas tak musela rozhodnout až dovednostní soutěž. V nich Rusové už dominovali, když proměnili oba své pokusy a získali dva body. Slovensko se díky získanému bodu postaví ve vyřazovací části českému národnímu týmu.

http://htadesignvn.com/?prostin=trucos-para-ligar-con-hombres&fad=e4 V úvodní třetině byli blíž ke vstřelení gólu Slováci, ale Miklík ani Pánik sesvými pokusy neuspěli.  Na druhé straně držel šance v poklidu chytající Ján Laco.

opzioni binarie scommettre Rusové se trápili také v prostřední části a hledali svou tvář. Skórovat mohli před druhou přestávkou opět Slováci, ale Bartovič ani nadvakrát nepropálil Varlamova. Oba brankáři tak byli velkými postavami svých týmů.

opcje binarne strony Rozhodnutí nepřinesla ani třetí třetina, v níž Rusko svého soupeře výrazně přestřílelo. Slováci zápas nakonec dotáhli až k nájezdům. Tam ale pohořeli, když nedokázali proměnit ani jeden pokus. Za sbornou se trefili Radulov a Kovalčuk.

http://calonline.com/?q=viagra-samples-for-physicians Získaný bod Slovensku zajistil do vyřazovacích bojů českou reprezentaci. Vítěz vzájemného duelu postoupí do čtvrtfinále.

buy tastylia oral strips online without prescription Rusko – Slovensko 1:0 po sam. náj.
Branka: rozh. nájezd Radulov

top hookup apps india source Rusko: Varlamov (Bobrovskij) – Vojnov, Markov, Medveděv, Jemelin, Nikulin, Tjutin, Nikitin, Bělov – Kovalčuk (A), Dacjuk (C), Radulov – Sjomin, Malkin, Ovečkin (A) – Kuljomin, Anisimov, Tarasenko – Popov, Těreščenko, Ničuškin

source Slovensko: Laco (Halák) – Starosta, Chára (C), Baranka, Meszároš, Sekera, Marinčin, Vydarený, Jurčina – Handzuš (A), Marián Hossa (A), Tatar – Jurčo, Záborský, Ölvecký – Surový, Bartovič, Miklík – Pánik, Marcel Hossa, Radivojevič