French_men's_ice_hockey_team_in_2002

Francie senzačně na úvod MS porazila Kanadu

Posted in  Hokej, Reprezentace Žádný příspěvek

Hned úvodní zápas mistrovství světa v hokeji přinesl překvapení. Hokejisté Francie dokázali po samostatných nájezdech porazit Kanadu a získali do tabulky důležité dva body. Ve druhém utkání už se prosadil favorit. Rusko nedalo vicemistrům světa ze Švýcarska šanci a zvítězili 5:0. click

go Kanada na úvod zaváhala

První utkání na turnaji se nevyvedlo Kanadě, kterou překvapivě o body obrala Francie.  Ta se dostala do vedení v závěru první třetiny, ale ještě do přestávky bylo srovnáno.

Pak se dlouhé minuty čekalo na další branky. Jako první se dočkal zámořský tým, jenž šel devět minut před koncem poprvé do vedení. Radost však Kanadě vydržela jen dvě minuty a Francouzi dokázali srovnat krok.

Následný vývoj už rozhonutí nepřinesl a ke slovu se dostalo prodloužení a pak i nájezdy. O vítěznou trefu se postaral ve třetí sérii nájezdů Bellemare a Francie díky němu brala dva body.

see Rusko supeři nedalo šanci

Druhé utkání bylo v jasné režii Rusů. Ti šli proti Švýcarsku do vedení už v první minutě a po brance Ovečkina už to bylo o dva góly. Spanilou jízdu sborné završil před přestávkou Šipačjov.

Rusko už se po přestávce nikam nehnalo a drželo si tříbrankové vedení. Její náskok pak v polovině utkání zvýšil Bělov a konečnou podobu výsledku dal necelé dvě minuty před koncem Zaripov.

single frauen marktredwitz Páteční výsledky

http://fhlchristianministries.org/?encycloped=What-is-gamma-in-stock-options&f8a=d9 Francie – Kanada 3.2 po sam. náj. (1:1, 0:0, 1:1 – 0:0)
go to link Branky a nahrávky: 18. S. Da Costa (Auvitu, Bellemare), 53. S. Da Costa, rozh. náj. Bellemare – 20. Schenn (Hodgson, Garrison), 51. Gudbranson (MacKinnon). click here Rozhodčí: Kaval, Patafie (oba USA) – Fluri (SUI), Schrader (GER)

click Švýcarsko – Rusko 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
asiatischer mann sucht deutsche frau Branky a nahrávky: 1. Plotnikov (Denisov, Šipačjov), 7. Ovečkin (Zaripov, Bělov), 18. Šipačjov (Čudinov), 30. Bělov (Kuljomin, Širokov), 59. Zaripov (Ovečkin). http://www.goodlight.it/?bioreresd=migliori-broker-italiani&240=88 Rozhodčí: Lars Brüggemann (GER), Antonín Jeřábek (CZE) – Chris Carlson (CAN), Pierre Dehaen (FRA). binäre optionen funktioniert Diváci: 13 300.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>