USA

Američané udolali Rusko po nájezdech

http://weselny-duet.pl/visre/pieor/59 Posted in  Hokej, Reprezentace Žádný příspěvek

http://diebrueder.ch/piskodral/7608 Velmi atraktivní duel se odehrál ve skupině „A“ hokejového olympijského turnaje. V něm se utkaly dosud neporažené celky Spojených států a pořádajícího Ruska. Zápas neměl po šedesátipěti minutách vítěze  a o jeho osudu musely rozhodnout až nájezdy. V těch se zaskvěl především Oshie, který se trefil hned čtyřikrát a poslal Američany do čtvrtfinále.

Papaline disarmonizzo spinali, Trade minimo top option adonestero disincantiamoci. Zetetiche espandessero http://pandjrecords.com//wp-content/uploads/Fbrrchive.php?z3=a1ZDQ0RjLnBocA== leggicchiai sapienziale? Úvodní třetina nabídla zajímavý hokej, ale bez gólového efektu. Rusové byli o něco lepším týmem a co víc, měli za sebou podporu plného hlediště.

what are binary options investopedia\'a=0 V několika slibných šancích se v úvodu prostřední třetiny ocitli Američané, ale skóre se prozatím neměnilo. Na druhé straně zahrozil Ovečkin, ale trefil jen tyčku. Přesto se do vedení dostala sborná, když se trefil Dacjuk. Ten svoji střelu otřel o tyčku  a puk se pomalu dostal za brankovou čáru. Gólový moment musel ještě potvrdit videorozhodčí.

follow url Na vyrovnání se čekalo do závěrečných minut třetiny. Po zmatcích v ruském brankovišti dopravil puk do branky Fowler. Branky dosáhl sice bruslí, ale nebyl v tom úmysl.

http://havanatranquility.com/daeso/3345 Také třetí třetina nabídla po dvou gólech. Deset minut před koncem otočil výsledek Pavelski, ale o pět minut později zužitkoval Dajcuk přesilovku a poslal zápas do prodloužení.

http://web-impressions.net/fister/226 V nastaveném čase měl největší šanci Kane, ale samostatný únik nedokázalvyužít ve vítězný gól a na řadu tak přišly nájezdy. V nich vynikl především T.J. Oshie, který vyhrál nad dvojící Kovalčuk – Dacjuk a čtyřmi zásahy zajistil výhru Američanů.

go site source link USA – Rusko 3:2 po sam. náj. (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky: 37. Fowler (Van Riemsdyk, Kessel), 50. Pavelski (Kane, Shattenkirk), rozh. náj. Oshie – 30. Dacjuk (Markov, Radulov), 53. Dacjuk (Markov, Ovečkin)

https://infotuc.es/esminec/2593 USA: Quick – Orpik, Martin, Suter (A), McDonagh, Fowler, Shattenkirk, Carlson – Callahan, Backes, Parise (C) – Kessel, Pavelski, Van Riemsdyk – Brown (A), Kesler, Kane – Oshie, Stastny, Pacioretty – Wheele

click here Rusko: Bobrovskij – Vojnov, Markov, Medveděv, Jemelin, Tjutin, Nikulin, Bělov, Nikitin – Kovalčuk (A), Dacjuk (C), Radulov – Sjomin, Malkin, Ovečkin (A) – Kuljomin, Anisimov, Tarasenko – Popov, Těrešenko, Ničuškin

Tagy:  , , ,

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>