Šmicer odchází z reprezentace, hráči za jeho odchodem nestojí

http://mohsen.ir/?danilov=ثنائي-الخيار-الروبوت-هو-عملية-اØتيال Posted in  Reprezentace Žádný příspěvek

cfd handel übungsdepot 60 sekunden Vladimír Šmicer tentokrát v roli manažera reprezentace nepotvrdil svou přezdívku  „štístko“ a národní tým na MS v Brazílii nepostoupil. Bývalý reprezentant a vítěz ligy mistrů tak končí ve své funkci krátce po trenéru Bílkovi, kterého se během své funkce několikrát zastal.

new order lyrics

go To, že Šmicer odejde bylo téměř jasné již po prohře s Itálií a tedy i ztrátě postupových nadějí. Nečekalo se však, že jeho odchod bude oznámen mezi dvěma posledními zápasy v rámci kvalifikace, tedy mezi tím na Maltě a v Bulharsku.

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/2653 Také se dle některých zdrojů spekulovalo o tom, že za odchodem tohoto čtyřiatřicetiletého bývalého fotbalisty stojí hráči fotbalové reprezentace. To ovšem vyvrátil nejprve sám Šmicer a následně i samotní fotbalisté.

watch Šmicer se během své funkce několikrát zastal i trenéra Bílka, oba však o své místo přišli zejména díky nevydařené kvalifikaci, po které se český tým na mistrovství světa do Brazílie nepodívá. Tento fakt Šmicera mrzí a věří, že příští kvalifikace bude pro budoucí reprezentanty již úspěšná.

follow link Vladimír Šmicer po svém odchodu (smlouva mu končí na konci tohoto roku) zatím žádné nové angažmá neplánuje a chce se prý věnovat hlavně rodině, kterou doposud zanedbával. Dle prvních spekulací se také hovoří o tom, že by na jeho místo mohl nastoupit sám šéf českého fotbalu Pelta.

Komentáře

grafici forex multipli in tempo reale

get link

follow You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

c'est quoi flirter avec un homme

hyaluronic acid 500 mg

doxycycline hyclate 100mg malaria

doxycycline price malaysia