Obránce české fotbalové reprezentace Michal Kadlec tvrdí, že tým na postup z kvalifikace měl

get link Posted in  Česká republika, Fotbal, Reprezentace Žádný příspěvek

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/306 jipan_bohe_banik_01Byl jedním z těch, kteří doufali do poslední chvíle. Obránce fotbalové reprezentace Michal Kadlec tak chvíli po výhře nad Maltou pocítil zklamání. Neúspěch v kvalifikaci o mistrovství světa v Brazílii ho mrzel o to víc, že v konkurenci Bulharska, Dánska a Arménie cítil velkou šanci na zisk druhého místa.

site rencontre 100Г№ gratuit Češi po předchozích nezdarech věděli, že musejí vyhrát na Maltě a zároveň doufat v to, že v ostatních skupinách se bude vše vyvíjet v jejich prospěch. Dlouho se tak dělo, než Island doma porazil Kypr a odsoudil český tým k neúspěchu.

source url craigslist minneapolis dating „Samozřejmě to bylo zklamání. Sice ne tak velké, přesto je. Věděli jsme, že to nemáme ve své režii a že ta šance je malá, přesto jsme museli věřit, dokud byla šance. Nic se nemá vzdávat předem,“ řekl Kadlec.

see Vývoj postupových šancí sledoval na mobilu. http://diebrueder.ch/piskodral/4683 „Internet má každý, takže jsme vnímali páteční výsledky. Věděli jsme, že Dánové vedou, pak že Itálie srovnala, tak jsme se soustředili na Island. Po jeho výhře už ale bylo vše jasné. Nedá se nic dělat. My si to prohráli dříve,“ dodal.

https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/3790 Skupina podle něj byla tak vyrovnaná, až se stala nejslabší ze všech skupin a zřejmě z ní vzejde celek, kterému ani druhé místo za Itálií nebude stačit k postupu do baráže.

go see url „Bohužel to v naší skupině dopadlo tak, že jsme si brali body navzájem a jsme nejslabší skupina, co se týká druhého místa. Je to škoda, protože i když jsme nehráli nejlepší fotbal, tak na postup jsme měli. Bohužel, teď s tím nic nenaděláme,“ prohlásil hráč tureckého Fenerbahce.

Komentáře

rencontre ryo nishikido

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>