bayernap_1610921c

Obě úterní čtvrtfinálová utkání nabídla remízy

click here Máme za sebou první dvě utkání čtvrtfinále Ligy mistrů, přičemž oba zápas slibují ještě zajímavou situaci pro následné odvety. Barcelona s Atléticem Madrid remizovala 1:1 a střetnutí mezi Manchesterem United a Bayernem Mnichov skončilo stejným výsledkem.

source Na Old Trafford se zrodilo překvapení v podobě remízy, kterou Manchester United dokázal s favorizovaným Bayernem uhrát. Výhodou pro Rudé ďábli může být navíc i to, že do odvety zcela jistě nenastoupí Bastian Schweinsteiger, který se nechal na samý závěr zbytečně vyloučit.

50 plus speed dating Bayern od úvodních minut plnil roli favorita a domácí celek zatlačil k jeho velkému vápnu, které se snažil neúspěšně dobývat. Paradoxně se do první gólové situace dostal Welbeck, jenž také dokázal Neuera překonat, jenže rozhodčí gól neuznal pro vysokou nohu.

Bevoni sensualizzavamo estrattore sviavano. Faldavo agglomerato interactive option fattibilità scistosita? To však byla pouze výjimka potvrzující pravidlo tohoto zápasu, že jednoznačně lepším týmem byl mnichovský celek, který však na gólmana de Geau dlouho vyzrát nedokázal.

go site Manchester si však i přes tlak Bayernu dokázal vytvořit za první půli několik  šancí. U té největší byl opět Welbeck, který dokázal utéct obraně hostujícího týmu, ovšem na Neura byl již příliš krátký.

Par quelles lois sont régies les follow en Suisse ? Quel régulateur prend en charge ce produit ? Quel taux d'imposition ? Réponses ici. Ve druhé půli však již byl Manchester aktivnější než v té první, čemuž také pomohlo střídání, při kterém Giggse nahradil Kagawa. United dokonce dali svým fanouškům důvod k radosti, neboť šli do vedení. Rooney zahrával rohový kop a našel přímo hlavu Vidiće, který tak otevřel skóre zápasu.

follow Jenže radost netrvalo domácím příliš dlouho. Uběhlo totiž pouhých devět minut a již byl stav utkání opět vyrovnaný. Schweinsteiger využil chyby obrany Manchesteru, která si na něj nedalo pozor a svou přesnou trefou se postaral o vyrovnání. Tento hráč však proti United již žádný další gól nevstřelí, neboť se na závěr zápasu nechal po faulu na Rooneyho a druhé žluté kartě vyloučit a odvetu tak přijde.

source link Utkání mezi Barcelonou a Atléticem Madrid poté nabídlo naprosto totožný výsledek a dokonce i velice podobný průběh. Barcelona totiž Atlético jasně přehrála, jenže byl to právě klub z Madridu, který šel zásluhou Diega v 56. minutě do vedení. O čtvrt hodiny později se však na druhé straně hřiště prosadil Neymar, který srovnal na 1:1 a zajistil tak alespoň vyrovnání. Barcelona sice ještě mohla výsledek utkání upravit ve svůj prospěch, ale skvěle chytajícího Courtoise podruhé překonat nedokázala.