Bayer

DfB Pokal: Leverkusen překvapivě vypadl s Kaiserslauternem

follow site Posted in  Fotbal, Německo Žádný příspěvek

piattaforme sicure per opzioni binarie Fotbalisté Leverkusenu již delší dobu nepředvádějí příliš oslňující výkony a jejich forma není v poslední době taková, jako například na začátku sezony. V lize ještě dokázali letos většinu zápasů vyhrát, ovšem již v posledním utkání proti Mönchengladbachu bylo vidět, že se jim příliš nedaří. V rámci pohárového střetnutí však již Bayeru přáno nebylo a v prodloužení podlehl Kaiserslauternu.

http://www.capacuras.com/?rtyt=la-rencontre-chanson&bb7=61 Ač šli domácí do utkání jako favorité, na hřišti to tak vůbec nevypadalo. Fotbalisté Leverkusenu sice byli častěji u míče, jenže k k ohrožení Sippelovi svatyně se nedostali a za celých devadesát minut si připsali pouze tři střelecké pokusy, ze kterých navíc jen jeden zamířil mezi tři tyče. To na druhé straně Kaiserslautern zkoušel vystřelit celkem pětkrát, ale i v jeho případě byla pouze jedna střela přesná, s níž si navíc Leno dokázal poradit.

follow url Po bezbrankovém představení se tak zápas přesunul do prodloužení, v jehož začátku se Leverkusen opět usadil na útočné polovině, ovšem gól se mu vstřelit nepodařilo. V sedmé minutě prvního prodloužení poté přišel zvrat, a to když se na hranici pokutového území provinil domácí Guardad, načež sudí nařídil penaltu. K té se postavil Idrissou, jenž se snažil mířit k tyči, ovšem jeho projektil se mezi brankovou konstrukci nevešel.

http://mustangcipowebaruhaz.hu/?sisd=opzioni-binarie&35a=42 To jej však nakonec mrzet nemuselo, neboť ve 114. minutě našel svou přihrávkou naprosto osamoceného Jenssena, který dokázal dostat míč za Lenova záda a poslat svůj tým do vedení. Hráči Bayeru již nedokázali najít odpověď a tak se musí rozloučit s účastí v dalším kolem DfB Pokalu, do kterého na jejich úkor postoupil právě Kaiserslautern.

http://imprintcanada.com/?mlosnor=premier-pas-sur-site-de-rencontre&4a9=85 V ostatní zápasech čtvrtfinálového programu již k dalším překvapením nedošlo. Ve včerejším utkání zvítězil Dortmund 1:0 na hřišti Frankfurtu a dnes si postup zajistil i Wolfsburg s Bayernem. Vlci ve vyrovnaném utkání dokázali přestřílet Hoffenheim 3:2, k čemuž jim pomohly hlavně dvě, Rodriguezem proměněné, penalty z první půle. Lídr německé Bundesligy zase nedal šanci Hamburku,  který porazil jednoznačně 5:0. Velký podíl na tom měl Mandžukić, jenž dokázal nastřílet hattrick.

citas con hombres extranjeros over 4o dating Bayern Leverkusen 0:1 1. FC Kaiserslautern po prodloužení

get link Branky: 114. Jenssen

go to link Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Wollscheid, Toprak, Guardado – Can, Rolfes, Bender(66. Hegeler) – Sam(66. Castro), Derdiyok(34. Kießling), Son

follow site 1.FC Kaiserslautern: Sippel – Dick, Šimůnek (111. Heintz), Torrejon, Löwe – Karl, Jenssen – Matmour, Alushi, Ring(71. Idrissou) – Occean (85. Lakić)