David Limberský

Fotbalová reprezentace nastoupí proti Norsku v nových dresech

http://qsai.es/?esfirew=blog-rencontre-78&5da=ea Posted in  Česká republika, Fotbal, Reprezentace Žádný příspěvek

http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4r-optionen-handeln-wikipedia&bf5=89 Nejen s novým trenérem, ale i s novými dresy, nastoupí fotbalová reprezentace do přátelského utkání proti Norsku ( 5. března 2014 v pražském Edenu). Nové dresy představila společnost Puma v přímém televizním přenosu v rámci vyhlašování ankety o českého Fotbalistu roku 2013.

site de rencontre je contacte avis ciega a citas capitulo 140 dailymotion  Součástí nových dresů je inovativní technologie PUMA POWER ACTIVE (PWR ACTV), která pomáhá hráče stimulovat k lepším výkonům. Strategicky umístěné a anatomicky tvarované stimulační pásy jsou na vnitřní straně dresu a poskytují hráčům mikroskopické masáže pokožky. POWER ACTIVE umožňuje rychlejší a efektivní regeneraci svalů. Na přední straně jsou pruhy umístěny v oblasti hrudního koše pro usnadnění hlubokého dýchání a na šikmých břišních svalech, kde podporují tělo při rotačních pohybech. Vzadu je pás na lopatce, kde stimuluje horní zádové svalstvo, pomáhá lepšímu držení těla a koordinaci pohybu paží. Čtvrtý pruh se táhne v oblasti beder, kde zlepšuje stabilitu a držení těla. Díky této technologii je český reprezentační dres úzkého střihu, bude těsně obepínat těla hráčů, aby docházelo k maximálnímu využití kombinace kompresní technologie a ACTIVE pásů. V podpaží je umístěna síťová vložka pro lepší prodyšnost. Jedná se o první podobnou technologii na trhu.

follow Sildenafil Citrate för kvinnor billigt  Domácí dres má jednoduchý sofistikovaný design s převažující červenou barvou s modrými detaily a vodoznakem českého lva na hrudi. Venkovní dres je bílý s detaily v modré a červené. Oba dresy hrdě nesou na levé klíční kosti státní znak – českého lva.

http://backyardgardensjoseph.com/?bioener=what-is-the-best-first-email-for-online-dating&910=46 Tomáš Rosický Nové dresy

http://ostacamping.com/thumb.php?z3=V2d2TUtiLnBocA==  

click binaire opties training  „Nové dresy od Pumy se mi moc líbí. Technologie ACTIVE je velmi příjemná a přináší do fotbalového oblečení další dimenzi. Díky úzkému střihu na tělo bude pro soupeře skoro nemožné nás stáhnout za dres k zemi nebo zastavit při gólové šanci,“ říká Tomáš Rosický, kapitán českého národního týmu.

site de rencontre latino gratuit  

Foto: Puma.

Komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>