Bayern Mnichov vstoupil do jarní části sezóny na výbornou, když zvítězil na hřišti třetího Möenchengladbachu

source site Posted in  Fotbal, Německo Žádný příspěvek

follow url Fotbalisté bavorského velkoklubu dokázali vstoupit do jarní části německé Bundesligy výhrou, díky které si připsali do tabulky další tři body, čímž potvrdili svou suverenitu na čele ligy. Bayern dokázal vyhrát i bez své hlavní opory Ribéryho, který nemohl nastoupit vinou zranění. Ze stejného důvodu na trávníku chyběli i Robben se Schweinsteigerem, u nichž se ovšem jedná o dlouhodobý problém.

kochi dating sites Byl to právě hostující celek, který vstoupil do utkání více aktivně a již v samém úvodu nastřelil Götze tyč. Co se mu nepodařilo v daný moment se ovšem povedlo o pouhých pár minut později, kdy se již nemýlil a nekompromisní střelou překonal ter Stegena.

Následoval tlak Bayernu, který přinesl mnoho šancí, žádná z nich ovšem nebyla gólová. Ke konci poločasu se začali dostávat ke slovu konečně i domácí, jenže ti nijak nebezpečně Neuera nedokázali ohrozit.

http://blossomjar.com/pacinity/242 Druhá půle začala v duchu konce té první a Borussia se snažila hrát aktivně. Její snahu ovšem přerušila ruka Xhaka ve vápně, načež byla nařízena penalta. Míč si na značku postavil Thomas Müller, který nezaváhal a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.

Trading CFDs and/or http://nlst-usa.com/?trere=opzioni-binari-ГѓЖ’Г†’ÂÂВРinvolves significant risk of capital loss. Domácí hráče to ovšem nezlomilo a ty se stále snažili alespoň o korigování stavu. Sice se jim gólmana Neuera překonat nepodařilo, ale připsali si několik zajímavých pokusů. Chybělo jim však i trochu štěstí, neboť když už byl strážce mnichovské svatyně překonán, zachránila jej tyč.

http://www.capacuras.com/?rtyt=rencontre-en-rd-congo&f13=68 Zápas tedy skončil 2:0 ve prospěch hostujícího Bayernu, který si v letošní ligové sezóně připsal 15. výhru. Fotbalisté M´gladbachu sice již nevyhráli třetí bundesligový zápas v řadě, ale stále se drží na třetí pozici.